36737302 267133244043076 7868987484841967616 o uai

Nazywam się Dawid Trojanowski i pochodzę z małej miejscowości pod Koninem. Zajmuję się głównie fotografią ślubną. Ze zdjęciami pierwszy kontakt miałem gdy rodzice pokazali mi swoje stare, grube, ciężkie albumy wypełnione masą zdjęć np. fotografie ze szkoły, wojska czy w końcu ze ślubu. Wydrukowane zdjęcia były dla mnie czymś co mnie bardzo zainteresowało, dlatego po pewnym czasie razem z bratem kupiliśmy na gwiazdkę pierwszy aparat na kliszę. Robiliśmy zdjęcia a potem je wywoływaliśmy – radość była ogromna. Chciałem zostać fotografem, bo fascynacja podglądania świata przez malutki wizjer była czymś niesamowitym, dlatego kontynuowałem swoją nowo poznaną pasję, którą pielęgnuję do dziś – dziś to moja wymarzona praca, którą kocham i nie zamieniłbym ją na żadną inną !

Na co dzień jestem szczęśliwym facetem, przy boku mam ukochana kobietę. Fotografia jest z Nami non stop, dlatego też często robimy sobie zdjęcia. Poszukujemy ciekawe miejsca do podróżowania, by potem je zwiedzać i poznawać. I tak było właśnie w przypadku Teneryfy! To tam Natalia została moją narzeczoną

Lubię napić się kawy z mlekiem i odrobiną cukru. Lubie rozmawiać z ludźmi, na spotkaniu na pewno nie będziecie się nudzić! Na wszystkie Wasze pytania odpowiem szczegółowo mailem, którego znajdziecie w zakładce „Kontakt”.