Cześć Wam !

Dzisiaj chciałbym zaprezentować Wam kilka zdjęć z miejsca, które poznałem pierwszy raz gdy wyszedłem na spacer z moją narzeczoną. Wtedy zabrałem ze sobą mój aparat Canona 5d mark IV ale dziś sfotografowałem to miejsce innym urządzeniem. Chodzi tu oczywiście o drona od firmy DJI .

Pogoda w lutym rozpieszcza Nas dużymi temperaturami dlatego czas troszkę polatać i wykonać kilka innych kadrów z powietrza. Spacery w tak ciepłe dni są wskazane. Uwielbiam słońce, nie lubię zimy dlatego jak mam okazję zabieram ze sobą Mavic Air i fotografuje ciekawe miejsca.

Dziś trafiło na jezioro Słupeckie zwane też kopcem szwedzkim. Czy znaliście to określenie i wiecie skąd się wzięło? Jeśli nie to zerknijcie tutaj: https://regionwielkopolska.pl/katalog-obiektow/jezioro-slupeckie/ przeczytacie tam dużo na ten temat. Jeśli interesujecie się historią to polecam zerknąć i o tym poczytać.

Nie będę się już rozpisywał, chciałbym abyście zobaczyli jak wygląda to miejsce z góry. Na mnie zrobiło na prawdę super wrażenie!

I jak Wam się podoba jezioro w Słupcy? Widzieliście już je na własne oczy? jeśli nie to powiem Wam, że warto odwiedzić to miejsce. Mi takie widoki dają dużo pozytywnej energii i radości. Widoki z góry przypominają mi lot samolotem. Zawsze gdy wylatuję na długo wyczekiwane wakacje rezerwuję miejsce przy oknie. Już wiecie dlaczego? 🙂 Dajcie znać w komentarzach, które zdjęcie podoba Wam się najbardziej!

Zapomniałbym! Oczywiście posiadam świadectwo kwalifikacji UAVO wraz z uprawnieniem podstawowym VLOS. Jest ono niezbędne do komercyjnego wykonywania lotów w zasięgu wzroku pilota bezzałogowego statku powietrznego. Dlatego jeśli potrzebujecie zdjęć z powietrza jestem do Waszej dyspozycji 🙂

Pozdrawiam, Dawid